Seka Global Yeni Nesil Hammadecilik
sekaglobal@sekaglobal.com.tr

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2010 yılında tarım ve hayvancılık sektöründe; tarım ürünleri ve yem ham maddeleri, hububat alanlarında yurt içinde toptan satış faaliyetleri göstermek amacı ile 2 ortaklı bir yapı ile kurulmuş limited şirkettir. 25 yıllık tarım sektöründeki tecrübesi ve geniş müşteri ağı ile tüm bilgi ve birikimlerini sektöre aktarmak amacı ile yeni nesil hammadde tedarikçisi olarak ülkemizin yüz akıdır.

Seka Global kısa sürede sektörün saygın firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız Rusya ve Ukrayna pazarından yapmış olduğu kendi ithalatlarımızla her geçen gün pazardaki payını ve ticaret hacmini arttırmaktadır. Prensiplerine ve değerlerine bağlı bir firma olarak kalite ve güvene dayalı müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Seka Global olarak kendimiz kazanırken, müşterilerimiz içinde kazandırmayı ve kalkındırmayı hedeflemekteyiz. Ürün kalitesini mükemmele ulaştırmak, kalite ve teknolojiyi yakalamak önceliğimizdir. Seka Global yatırımlarını hızla arttırarak sektörün tüm ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilecek konumdadır.

Neden Biz?

* ZAMANINDA TESLİMAT ve EN İYİ FİYAT

Türkiye genelindeki ürün siparişlerinizi istediğiniz zamanda, Bandırma, Samsun, Karasu, Derince, Gemlik, Mersin, İzmir limanlarında ki depolarımızda, millileşmiş ürünler ile hazırlanmakta ve piyasa koşullarında en avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile teslim edilmektedir.

* SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Faaliyetlerimizi ve ticaretimizi Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili yasa ve mevzuatlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı ithal etmiş olduğumuz hammadde ürünleri Uluslararası belgelendirmelere ve sertifikalara sahip güvenilir, uluslararası saygınlığı ve geçerliliği olan gözetim firmalarının kontrolünde ki nitelikli ürünlerdir.

* KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Seka Global sürdürülebilirliğin, yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanmaktadır. Bu sebeple siz sayın müşterilerimizi kaliteli ürün, iyi hizmet ve en iyi fiyat garantisi ile azami memnun etmek birincil görevimizdir.

Ürünlerimiz :

AYÇİÇEK TOHUMU KÜSPESİ

MISIR KEPEĞİ

MISIR GLUTENİ UNU

SOYA FASULYESİ KÜSPESİ

MISIR

DDGS

BUĞDAY KEPEĞİ

KANOLA KÜSPESİ

RAZMOL

KEPEK

MISIR FULLFAT

PİRİNÇ KEPEĞİ

BUĞDAY

HAM SOYA

PALM

PALM KÜSPESİ

HAM SOYA YAĞI

 

Bizi Arayın
WhatsApp chat